O mě

O mě

Zdravím,jmenuji se Martina,je mi 35 let a mám 2 malé cácorky a skvělého manžela.Bydlíme na Jižní Moravě v BOSKOVICÍCH.Toto jsou stránky mé záliby v pečení a hlavně zdobení perníčků,jímž jsem poslední dobou propadla.

Vzkazy a pod.....:)

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2120"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Martinka,wáááw! Tak takéto prekrásne perníčky som ešte nevydela! Srdce mi bije od úžasu, ktorý zažívam,pri pohľade na ne!!! Máte zlaté ruky! Verím, že aj do budúcna budete aktualizovať svoje stránky, na ktoré sa budem z veľkým očakávaním vracať. Prajem Vám veľa zdravíčka a mnoho krásnych námetov pri Vašej prekrásnej práci! Krásny deň! M.N.
Moc všem děkuji smiley
Ahoj Martinko, přeji Tobě i Tvým blízkým krásné a v klidu prožité vánoční svátky a v novém roce hodně zdraví a stěstí. Jsi velká šikulka, máš to tu všechno nádherné, jak perníčky, dorty, cukroví, tak i celé stránky.
Je to nádherné, jste neskutečně šikovnásmiley
Ano,lze perníčky objednat,ale se značným časovým předstihem kvůli termínu.smileyMartina
Dobrý den, také amatérsky zdobím, ale proti Vám jsem břídil :-) naprosto dokonalé, takových výsledků asi nikdy nedocílím. Malý dotaz - pečete na zakázku např. na svatby, bylo by možné případně u Vás objednat? Zřejmě budu v létě vdávat dcerusmiley
Dobrý den, také amatérsky zdobím, ale proti Vám jsem břídil :-) naprosto dokonalé, takových výsledků asi nikdy nedocílím. Malý dotaz - pečete na zakázku např. na svatby, bylo by možné případně u Vás objednat? Zřejmě budu v létě vdávat dcerusmiley
Moc děkuji za komentáříky a povzbuzení do další práce.
Ano máte pravdu,je v tom hóódně nočních hodin smiley
Na facebooku nejsem už jen z časových možností,ale když budu moct ráda poradím.smiley
Máte velmi krásné perníky a dortíky. Jste veliká šikula!!!
Já teprve začínám, ale moc mne to baví, jste na facebooku? Třeba by jste mi s mými pokusy poradila :-) Ačkoliv, myslím, že na takové věci spíš nemáte čas. Vidím to na noční až do rána. Já obvykle dělám dort i 18 hodin :-)
Jsem v úžasu:-) nádherný,vkusný,elegantní-nic přeplácaného prostě bomba!!!! jen být někde občas nějaký receptík, ceník .. ale klobouk dolu:-)
Dobrý den,no ono to není zdaleka vše,nedávno mi zkolabovaly celé stránky tak se spousta fotek vymazalo,tak tohle je jen část .
Moc děkuji za uznánísmiley
Martinko-úžasný!To všechno jste sama upekla a nazdobila?Krása!
10.05.2018 12:15:29
Martina
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one